Selvi Kılıçdaroğlu: “Tüm Çocukların Yeterli Beslenebildiği, Sağlıklı ve Güvende Olduğu Bir Geleceği Kuracağız. Kadınların Gücü, Emeği ve Şefkatiyle…

Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, Twitter hesabında; “Trabzonlu kadınlarla ve çocuklarımızla iftarda bir araya geldim. Türkiye Beslenme Saati projesini konuştuk. Tüm çocukların yeterli beslenebildiği, sağlıklı ve güvende olduğu bir geleceği kuracağız. Kadınların gücü, emeği ve şefkatiyle yapacağız bunu. Her şey çocuklarımız için” mesajını yayınladı.

Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, Twitter hesabında, Trabzon’da kadın ve çocuklarla iftar programında buluşmasına ilişkin mesaj paylaştı. Selvi Kılıçdaroğlu, iftar programında kadın ve çocuklarla çekildiği fotoğrafları paylaştı ve şu açıklamayı yaptı:

“Trabzonlu kadınlarla ve çocuklarımızla iftarda bir araya geldim. Türkiye Beslenme Saati projesini konuştuk. Tüm çocukların yeterli beslenebildiği, sağlıklı ve güvende olduğu bir geleceği kuracağız. Kadınların gücü, emeği ve şefkatiyle yapacağız bunu. Her şey çocuklarımız için…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir