Ryan Gosling’in Ödül Törenindeki Bakışları Viral Oldu

Yaza damgasını vuran Barbie filminde Ken rolüyle beğen toplayan oyuncu Ryan Gosling‘in, filmde seslendirdiği I’m Just Ken şarkısının Eleştirmenlerin Seçimi Ödülleri’nde ‘En İyi Şarkı Ödülü’nü kazanmasına verdiği tepki viral oldu.

43 yaşındaki Kanadalı aktör, Santa Monica, Kaliforniya’daki Barker Hanger’da düzenlenen etkinlikte parçanın En İyi Orijinal Şarkı seçilmesinin ardından kaşlarını çattı ve şaşırmış yüz ifadesine büründü.

Bir kullanıcı Gosling’in gösteride büründüğü yüz ifadesiyle ilgili olarak “Ryan Gosling’in yüzüne gülmekten kırıldım” diye yazdı. Bir başka kullanıcı da Gosling’in şarkının kategorideki zaferinden dolayı herkes kadar kafasının karıştığını söyledi.

Şarkı, yazın gişe rekorları kıran filmin diğer iki şarkısıyla birlikte “En İyi Orijinal Şarkı” kategorisinde aday gösterildi. Diğer adaylar arasında The Super Mario Bros. Movie’den Peaches, Rustin’den Road to Freedom ve Wish’den This Wish vardı.

Şarkı yazarları Mark Ronson ve Andrew Wyatt, ödülü kabul etmek için sahneye çıktılar. Ronson, “Ryan Gosling, bu bizim olduğu kadar senin de ödülün: Performansınla seyirciyi bu şarkıya aşık ettin. Şarkı yazmakla ilgili bir şey varsa, sadece Ken yoktur, Barbie ve Ken vardır, o yüzden Margot, teşekkürler” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir