Mehmet Ali Erbil’den Acun Ilıcalı’ya Sert Sözler: “50 Yıldır Televizyon Starıyım, Ne Kanalım Ne Uçağım Var”

Ünlü şovmen ve sunucu isim Mehmet Ali Erbil, verdiği röportajda Acun Ilıcalı hakkında açıklamalarda bulundu. Erbil, 3-5 yılda Ilıcalı’nın zenginleşirken, kendisinin 50 yıldır televizyon starı olmasına rağmen bir şeyi olmadığını vurguladı.

Detaylar ?

Ünlü şovmen ve sunucu Mehmet Ali Erbil’i tanıyorsunuzdur: Ünlü şovmen sık sık özel hayatı ile magazin gündeminde yer alıyor.

‘Bak Burası Çok Önemli’ programına özel röportaj veren Erbil, bu röportajında Acun Ilıcalı hakkında da konuştu.

Erbil, önce yeniden çekilecek olan ve sunucusunun Cem Davran olması beklenen Çarkıfelek’ten bahsederek “Cem Davran bir Mehmet Ali Erbil edemez” yorumunu yaptı.

Erbil, Acun Ilıcalı’nın kendine düşman olduğunu söyleyerek “Şunu da unutmayalım: Acun elinde mikrofonla program yaparken benden yarım saat röportaj çalabilmek için kapımda 1 saat bekliyordu” şeklinde konuştu.

Erbil, Ilıcalı için “3-5 yıl içinde iki tane ulusal kanalı, bir dijital platformu, İngiltere gibi futbol beşiği olan bir yerde iki tane futbol takımı, iki tane özel uçağı, sayısını bilmediğimiz tekneleri var” dedi.

“Ben 50 yıldır televizyon starıyım, ne bir kanalım var, ne bir uçağım var. Artık bunu kamuoyuna sunuyorum” şeklinde konuştu.

Röportaj burada yer alıyor:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir