Lazio Kaptanı Luis Alberto’dan Derbi Sonrası Jose Mourinho’ya Çirkin Sözler: “Derbide Roma’yı S….k”

İtalya Serie A 27. hafta maçında Lazio ile Roma karşı karşıya geldi. Kıran kırana geçen karşılaşmada hakem Davide Massa 8 sarı kart ve 3 kırmızı kart çıkarttı. Dakikalar 65’i gösterdiğinde Lazio adına Mattia Zaccagni ağları havalandırdı ve maç 1-0 sona erdi. Karşılaşmanın ardından Derbi sonrası Lazio kaptanı Luis Alberto’nun Roma teknik direktörü Mourinho’yu hedef alarak söylediği çirkin sözler damga vurdu.

Serie A’nın 27. hafta karşılaşmasında Lazio ile Roma karşı karşıya geldi. İlk yarıda Roma’nın 10 kişi kalmasıyla birlikte işleri kolaylaşan Lazio karşılaşmayı 1-0 kazanmayı başardı.

Büyük gerginliğe sahne olan karşılaşmada Lazio 1, Roma ise 2 kırmızı kart gördü. Hakem Davide Massa toplamda 11 kez kartına başvurmak zorunda kaldı.

Karşılaşmanın ardından ise Laziolu Luis Alberto, Roma’nın teknik direktörü Jose Mourinho’yu hedef aldı.

“Bugün derbide Roma’yı s…k. Ne zaman derbi maç olsa, öncesinde çeneleri düşüyor. Bu defa öyle bir s….k ki bir daha ağızlarını açamazlar.” dedi.

Her derbiden önce çok konuşuyorlar” diyen Luis Alberto, “Yapmaları gereken sessiz kalmaktı. Derbiden önce sürekli konuştular, derbide ise hiçbir şey yapamadılar. Tek amaçları rakiplerini kışkırtmak. Sonra da bahanelere sığınıyorlar” dedi.

Mourinho karşılaşma öncesinde, “Bence Avrupa kupalarında elenen takımlar, aynı sezonda bir diğer turnuvaya katılmamalı. Mesela Lazio… Artık bu sezon başka bir Avrupa kupasına katılmayacaklar, değil mi?” demişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir