Kılıçdaroğlu ve eşi, Akşener ailesine misafir oldu

Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile eşi Selvi Kılıçdaroğlu, Akşener ailesine misafir oldu.

Akşener ailesinin Ankara’daki konutunda gerçekleşen ziyarette, iki lider son gelişmeleri de değerlendirdi.

Twitter’dan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve eşi Tuncer Akşener’le birlikte bir fotoğraflarını yayınlayan Selvi Kılıçdaroğlu “Kıymetli Akşener ailesine misafirperverlikleri için teşekkür ederim. Bugün tanık olduklarımıza rağmen güzel bir geceydi. Bu ülkenin huzura, sevgiye ve kardeşliğe çok ihtiyacı var. Bahar geliyor.” notu düştü.

Tweeti paylaşan Kemal Kılıçdaroğlu da şu ifadeleri kullandı: “Akşener ailesinin misafiri olduk. Misafirperverlikleri için kendilerine çok teşekkür ederim. Bu buluşmaları sık sık tekrar etmeye karar verdik bu gece. Ortalığı karıştırmaya çalışanlara itibar etmeyin. Biz birlikte ülkemize baharı getireceğiz.”

AKŞENER: 1 HAFTA SONRA YEPYENİ BİR TARİH YAZACAĞIZ

Meral Akşener de aynı fotoğrafı yayınlayarak “Bugün @SkilicdarogIu Hanım ve 13. Cumhurbaşkanı Adayımız @kilicdarogluk’nu evimizde ağırlayarak güzel bir akşam geçirdik. Milletimizin huzurunu bozmaya çalışanların önünde hep birlikte duracağız. Tam 1 hafta sonra milletimizle birlikte yepyeni bir tarih yazacağız…” paylaşımı yaptı. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir