Davetlinin düğünde giydiği elbise alay konusu oldu

Facebook üzerinden paylaşılan bir fotoğraf sosyal medyayı ayağa kaldırdı…

Bir düğünde çekildiği açıklanan fotoğraflarda ismi açıklanmayan bir davetlinin giydiği iç çamaşırını ortaya çıkaran ve bir gelinliğe benzeyen beyaz elbise büyük tepki çekti.

Genç kadının fotoğrafı sosyal medyada büyük tepki çekti.

ABD’de çekildiği tahmin edilen görüntülerde bir davetlinin bembeyaz elbise giydiği ve elbisenin içine giydiği iç çamaşırının da açıkça ortaya çıktığı görülüyor.

Elbisenin internet üzerinden satın alındığı tahmin ediliyor.

Sosyal medya kullanıcıları genç kadının bu elbiseyi Çin merkezli bir sanal marketten satın almış olabileceğini yazarken, “Düğündeki rezaletleri ifşa ediyorum” başlıklı Facebook grubunda büyük bir tartışma başladı. Elbisenin tahmini fiyatının yaklaşık 18 dolar olduğu kaydedildi.

Bazı sosyal medya kullanıcıları, “Bu davetli bütün ilgiyi kendi üzerine çekmek istemiş” yorumunu yaparken bir diğer kullanıcı ise, “Bugünün gelinin en güzel günü olması gerekiyordu. Fakat davetli kendini öne çıkarmaya çalışmış” ifadesini kullandı.

Elbisede birçok yırtmaç ve dekolte olduğuna ve fırfır detaylarının da öne çıktığına dikkat çeken sosyal medya kullanıcıları, “Bu kadın hem gelin değil hem de çok şatafatlı giyinmiş. Kadın çok şık görünüyordu düğünde ama bir arkadaşının düğününde bu kadar da giyinilmez” dedi.

Kadının tercih ettiği elbisenin üst tarafının aşırı dar bir malzemeden yapılması da alay konusu oldu. Bazı kullanıcılar elbisenin bir mayo olduğunu düşündü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir